Sir Ağda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Sir Ağda

Çam ağaçlarının reçinesinin bal mumunun bitkisel yağlar ile karıştırılması ile elde edilen sır ağda, istenmeyen tüyler için hızlı ve pratik bir çözümdür. Doğal yöntemler ile elde edilen bir ürün olması sebebiyle sağlık açısından bir tehdit oluşturmaz.

Çam ağaçlarının reçinesinin bal mumunun bitkisel yağlar ile karıştırılması ile elde edilen sır ağda, istenmeyen tüyler için hızlı ve pratik bir çözümdür. Doğal yöntemler ile elde edilen bir ürün olması sebebiyle sağlık açısından bir tehdit oluşturmaz.

Tüylenme sorunlarında azalışa da neden olması nedeniyle bayanlar arasında sıkça tercih edilen yöntemlerden biridir. En küçük kıllara kadar alma özelliğine sahip olan sır ağda doğru uygulama ile mükemmel ve pürüzsüz sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Kıl dönmesi oluşumuna engel olması, doğal peeling görevi görerek cildinizinde ki ölü tabakayı kaldırması ve en önemlisi doğal bir yöntem olması sayesinde birden fazla yararı bir arada almanızı sağlar. Koltuk altı, kol, yüz, bacak, bikini bölgesi gibi her alanda rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sir ağda uygulaması sırasında her bölgede aynı hassasiyeti hissetmezsiniz. Bunun sebebi uygulama yapılacak cilt yapısının kalınlığı ve inceliğidir. Acı hissini azaltmak ve uygulamayı daha başarılı kılmak için sir ağdanın pudralı ve pudrasız seçenekleri arasında seçim yapmanız gerekir. Bu seçimi bölgeden bölgeye fark edecek şekilde yapmalısınız. Sir ağda konserve, kartuş ve tablet kalıplar halinde üç farklı seçenek olarak kullanıma sunulmuştur. Konserve sir ağdayı ahşap spatula, kartuş sir ağdayı kendi başındaki balıkla ve tableti de bire bir uygulama ile yapabilirsiniz.

İlk olarak uygulama yapılacak olan bölgenin arındırılması gerekecektir. Uygulama öncesi alanı dejenfekte edici jel yardımı ile temizlemeli ve kurutmalısınız. Herhangi bir kalıntı olmayan yüzeye seçtiğiniz sir ağda modellerinin kullanımına uygun olarak uygulama yapmalısınız. İşlemlerin sonrasında endüstriyel olmayan ve esans içermeyen özel yağlar ile masaj yapabilirsiniz. Piyasada bulunan ve kıl kökünü güçlendiren yağlardan bu anlamda uzak durmanızı öneririz.

Tüm bu zahmetlere siz katlanmayın diye Simurg Güzellik Salonu hijyenik ortamda sağlıklı ağda hizmetleri sunmaktadır. Daha az acı ile daha pürüzsüz ve çok daha güzel bir görüntüye sahip olmanız için her yeni teknolojiyi bünyemize eklemekteyiz. Sizler için mükemmeli sağlamak adına verdiğimiz bu çabayı bizzat gelip yerinde görün istiyoruz.

Özel kadınlara özel hizmetler için çalışmaktayız.

+90 342 335 76 00